درباره

به وب سایت مرکز خدمات آمبولانس خصوصی و پرستاری در منزل آذرنجات خوش آمدید.

آذرنجات ورود شما را به وبسایت خوش آمد گفته و ارج می نهد. امیدواریم در این بخش با ما بیشتر آشنا شوید.
img2.jpg

معرفی مرکز

با افتخار بر این باوریم که درحال حاضر مجهزترین و معتبرترین مرکز خدمات آمبولانس خصوصی و پرستاری در منزل در شمال غرب کشور هستیم.

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری آذر نجات مفتخر است که با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی و با ارائه خدمات پیشگیری ، آموزشی و درمانی در کلیه سطوح جهت سلامت و رفاه همشهریان عزیز گام بردارد. این مرکز با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون در تمام مناطق کلان شهر تبریز به صورت شبانه روزی در طول تمام ایام سال آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی میباشد. امیدواریم که بتوانیم رضایت هموطنان عزیزمان را جلب نماییم.

اهداف مرکز

یقین داریم که درمان در منزل و به دور از عفونت های بیمارستانی موجب بهبود سریعتر بیماری می شود.

درمان در منزل مرکز پرستاری آذر نجات جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستانی ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است. درمان در منزل آذر نجات با اعزام پزشک ، پرستار ، ماما ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد.همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.

افتخارات مرکز آذرنجات

بدیهیست که بدنبال هر تلاشی نتیجه ای رقم خواهد خورد و در همین راستا تشکرات و تقدیرات بسیاری نیز عاید خواهد گشت. امیدواریم افتخارات زیر مورد پسند هموطنان و همشهریان عزیز قرار گیرد.
گواهینامه بین المللی MBA مراکز درمانی  و بیمارستان ها
گواهینامه بین المللی MBA مراکز درمانی
و بیمارستان ها
لوح تقدیر سلامتبزودی انشالله
لوح تقدیر سلامت
بزودی انشالله
ارتباط آنلاین از طریق وب سایت
ارتباط آنلاین
از طریق وب سایت
مجوز رسمی درمانبه شماره 136633-3
مجوز رسمی درمان
به شماره 136633-3