مشاوره تغذیه در منزل

مشاوره تغذیه در منزل آذرنجات

تیم پرستاری و پزشکی آذرنجات در راستای افزایش حوزه خدمات رسانی به بیماران اقدام به خدمات دهی در مشاوره تغذیه در منزل با همکاری مراکز مجاز مشاوره تغذیه نموده است امیدواریم که تمامی امکانات را جهت رفاه بیماران در منزل فراهم آوریم.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
مشاوره تغذیه آذرنجات

شما در این بخش میتوانید پس از تماس با مرکز آذرنجات و طرح سوال خود منتظر باشید تا با کارشناس مربوطه صحبت نمائید و در انتخاب برنامه درمانی و مراقبتی و پزشکی خود تصمیم بهتری را اتخاذ نمائید.

در صورت عدم تماس میتوانید سوال خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمائید و بعداً جواب آن را پیگیری نمائید. مشاوران اذرنجات در این بخش با توجه به شناخت لازم از آخرین متدهای درمانی در مورد بیماریهای مختلف و تجربه کافی در این مورد میتوانند شما را در انتخاب مسیر یاری نمایند. ضمناً مرکز میتواند پزشکان حاذق مربوط به آن بیماری را که در این مرکز و یا سایر مراکز برتر خصوصی و دولتی تبریز فعالیت دارند خدمت شما معرفی نماید.

 
jpg.
مشاوره تغذیه در منزل آذرنجات چیست؟

مشاوره تغذیه در منزل آذرنجات چیست؟

بسیاری از بیماریها جزء جدایی ناپذیر تغذیه اند نظیر دیابت ، فشارخون بالا ، نقرس ، سنگهای کلیه ، پوکی استخوان ، چربی خون ( تری گلیسیرید / کلسترول ) بالا ، کم خونی ، بیماران با سکته قلبی یا سکته مغزی ، بیماران دیالیزی ، مشکلات تیروئید ، چاقی و لاغری مرضی ، بیماران تحت شیمی درمانی ، کودکان دارای اختلال رشد ، افراد مبتلا به بیماریهای خاص و ...

از طرفی برخی بیماران نظیر افراد مسن  و ناتوان یا زمینگیر و یا کسانیکه غذایشان از طریق گاواژ ( لوله معده ) تامین میگردد نیز نیاز به یک برنامه غذائی درست و متناسب با نیازهای بدنشان دارند.

در مورد سایر افراد نظیر زنان باردار ، ورزشکاران ، افرادی که تمایل به کاهش یا افزایش وزن دارند ، کودکان در سن رشد ، سالمندان ، افرادی که به سلامت علاقه مندند و کلا برای هر کسی با هر سطحی از سلامت ، تغذیه به مفهوم استفاده آکاهانه ، دقیق ، حساب شده ، علمی و هدفمند از مواد غذایی یکی از اساسی ترین اجزای زندگی است.

گروه پزشکی آذرنجات مفتخر است که برای هر یک از گروه های فوق.مشاوره تغزیه و رژیم درمانی درمنازل ارائه دهد.
فقط کافیست با یکی از شماره های ما تماس بگیرید.