فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل آذرنجات

تیم پرستاری و پزشکی آذرنجات در راستای افزایش حوزه خدمات رسانی به بیماران اقدام به خدمات دهی در فیزیوتراپی بیماران در منزل با همکاری مراکز مجاز فیزیوتراپی نموده است امیدواریم که تمامی امکانات را جهت رفاه بیماران در منزل فراهم آوریم.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل یکی از خدماتی است که در اختیار بیماران عزیز قرار گرفته است. فیزیوتراپی یکی از رشته های شناخته شده در دنیاست، این رشته یکی از رشته های توانبخشی مانند شنوایی سنجی، کاردرمانی و گفتار درمانی و … است. بیمارانی که از مشکلات اسکلتی، اختلالات ماهیچه ای و یا مشکلات عصبی رنج می برند با تشخیص پزشک معالج به فیزیوتراپ مراجعه میکنند. یک فیزیوتراپ با تجهیزات مختلف مکانیکی و الکترونیکی، تمرینات ورزشکی و فعالیت های فیزیکی به درمان، پیشگیری مشکلات یاد شده و توانبخشی به بیماران برای بهبود سلامت آن ها میپردازد.ر دسایت Homevisit  خدمات متنوعی از جمله فیزیوتراپی در منزل به هموطنان عزیز ارائه میدهد در زیر به ویژگی های این خدمات اشاره میکنیم.
5.jpg
فیزیوتراپی در منزل آذرنجات

فیزیوتراپی در منزل آذرنجات

فیزیوتراپی در منزل جز خدمات بسیار حساس و تخصصی می باشد که برای بهره مندی از خدمات فیزیوتراپی در منزل لازم است حتما از فیزیوتراپیست کمک گرفته شود. فیزیوتراپی در منزل برای افرادی مناسب می باشد که توانایی کافی برای خروج از منزل و مراجعه به مراکز فیزیوتراپی را ندارند و یا زمان کافی برای مراجعه به مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی ندارند. در این صورت می توانند از خدمات توانبخشی در منزل و فیزیوتراپی در منزل که توسط متخصصین ما ارائه می شود استفاده نمایید.

برخی از بیماران بنا بر دلایلی همچون سن بالا ، جراحی سنگین ، سکته مغزی ، آسیب دیدگی و … خروج از منزل و مراجعه حضوری به مراکز فیزیوتراپی برای آن ها ممکن نیست ، در این شرایط بهترین روش استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشد.

به جای خروج بیماران از منزل با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل و توانبخشی در منزل ، اجازه دهید متخصصین و فیزیوتراپیست های ما با تجهیزات و وسایل کامل به منزل و محل کار شما بیایند و فیزیوتراپی در منزل و توانبخشی در منزل را برای بیمار شما انجام دهند.